GeoLearning - Warsztaty edukacyjne 2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Zajęcia zorganizowane są w formie wycieczek szkolnych i zielonych szkół, przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

Każda wycieczka i wyjście w góry, wzbogacona o wiedzę geologiczną staje się fascynującą przygodą. Wizyty w kamieniołomach, kopalniach i na hałdach są okazją do znalezienia wyjątkowych skamieniałości i minerałów, czyli wspaniałych pamiątek i cennych znalezisk.

Góry Świętokrzyskie to piękny i niezwykle atrakcyjny przyrodniczo obszar Polski. Należą one do najstarszych gór w Polsce, przez co odznaczają się bogactwem krajobrazowym i geologicznym. Posiadają także wiele walorów historycznych i archeologicznych, co czyni je świetnym miejscem podróży i wypoczynku. Podczas naszych warsztatów kładziemy nacisk na na naukę poprzez doświadczanie, interaktywność i nowoczesne techniki poznawania świata. Chcemy zachęcać uczniów do rozwijania przyrodniczych zainteresowań, a także pomagać lepiej zrozumieć otaczający nas świat natury.

Jesteśmy młodymi ludźmi z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wiemy, jak wytworzyć dobrą atmosferę w grupie i przekazywać wiadomości w sposób ciekawy i przystępny. Tworzymy partnerskie, oparte na wzajemnym zaufaniu, relacje z uczestnikami.

[GeoLearning - Warsztaty Edukacyjne - Katalog 2017]

Kontakt: