Oficjalne grupy UW na Facebooku

Image

Znamy wyniki rekrutacji na studia! Wszystkim zakwalifikowanym kandydatom gratulujemy sukcesu i zachęcamy do dołączenia do naszego Wydziałowego fanpega oraz do dołączenia do oficjalnej uniwersyteckiej grupy na Facebooku.

Wszystkich studentów Wydziału Geologii, a w szczególności przyszłych studentów I roku studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW na Facebooku.
www.facebook.com/groups/UWstudenci

Powstająca platforma to kanał komunikacji dla społeczności Uniwersytetu, a jej celem jest wymiana informacji o wszystkim, co dotyczy studiowania na UW. To właśnie tu uzyskasz prawidłowe i w pełni merytoryczne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co aktualnie dzieje się na naszej uczelni!