Pracownicy i doktoranci KOŚiZN

P/O Kierownika Katedry
imię i nazwisko stopień naukowy     stanowisko nr pokoju nr telefonu e-mail
Grzegorz Barczyk dr hab. adiunkt P060 55 40 521 gb59@uw.edu.pl
Kadra naukowa
imię i nazwisko stopień naukowy     stanowisko nr pokoju nr telefonu e-mail
Ewa Falkowska dr hab. adiunkt P057 55 40 605 Ewa.Falkowska@uw.edu.pl
Beata Łuczak- Wilamowska dr hab. adiunkt 1154 55 40 606 B.LuczakW@uw.edu.pl
Grzegorz Barczyk dr hab. adiunkt P060 55 40 521 gb59@uw.edu.pl
Anna Mozer dr adiunkt 1160 55 40 603 a.mozer@uw.edu.pl
Paweł Rydelek dr adiunkt 1158 55 40 617 Pawel.Rydelek@uw.edu.pl
Agnieszka Wasiłowska dr adiunkt 1168 55 40 601 al.wasilowska@uw.edu.pl
Wykładowcy
imię i nazwisko stopień naukowy     stanowisko nr pokoju nr telefonu e-mail
Ewa Pilichowska-Kazimierska dr docent UW 1152 55 40 607 Ewa.Kazimierska@uw.edu.pl
Krzysztof Cabalski mgr wykładowca 1159 55 40 608 Krzysztof.Cabalski@uw.edu.pl
Pracownik naukowo-techniczny
imię i nazwisko stopień naukowy  stanowisko nr pokoju nr telefonu e-mail
Michał Radzikowski mgr starszy specjalista naukowo - techniczny 1159 55 40 610 Michal.Radzikowski@uw.edu.pl
Technik
imię i nazwisko stopień naukowy     stanowisko nr pokoju nr telefonu e-mail
Czesław Woźny - technik P058 55 40 616 czeslaw.wozny@uw.edu.pl
Doktoranci
imię i nazwisko stopień naukowy   stanowisko nr pokoju nr telefonu e-mail
Marek Juchnowicz- Bierbasz mgr doktorant 1156 55 40 615 mjb142@wp.pl
Agnieszka Kałmykow- Piwińska mgr doktorantka 1166 55 40 615 a.kalmykow-piwinska@student.uw.edu.pl
Dawid Kiełbasa mgr doktorant 1160 55 40 603 dawidkielbasa@student.uw.edu.pl
Kamil Michalik mgr doktorant 1160 55 40 603 kamil.michalik@student.uw.edu.pl
Andrzej Przybycin mgr doktorant 1156 55 40 615 -
Marek Wnuk mgr doktorant 1166 55 40 615 marek.wnuk@student.uw.edu.pl
Pracownik emerytowany
imię i nazwisko stopień naukowy     stanowisko nr pokoju nr telefonu e-mail
Wiesław Barczyk prof. dr hab. emerytowany profesor 1031 55 40 602 -
Sekretariat
imię i nazwisko stopień naukowy     stanowisko nr pokoju nr telefonu e-mail
Hanna Karabon - specjalista P059 55 40 600 H.Karabon@uw.edu.pl

Wróć Do góry