webinarium "Best practices and Studies Cases to Mineral Resources Statement"

baner MEiN NAVA 1460x616

Katedra Geochemii, Mineralogii i Petrologii - Wydział Geologii UW oraz Katedra Geologii Złożowej i Gospodarczej - Wydział Geologii UW zapraszają 5 maja 2022 r. o godz. 9.30 na webinarium "Best practices and Studies Cases to Mineral Resources Statement" prowadzone przez prof. Cristian Quinones z Universidad de Santiago of Chile.

Seminarium odbędzie się w języku angielskim.

Link do spotkania: https://meet.google.com/eab-wjdq-amb

maj 18, 2022

Wykład dr hab. Leonida Shumlyanskyy'ego - 25 maja 2022

Zapraszamy na wykład pt.: "Revealing the secrets of the early evolution of Earth", który wygłosi dr hab. Leonid Shumlyanskyy w dniu 25.05.2022 r.
maj 11, 2022

Solidarni z Ukrainą

Studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Geologii i Uniwersytetu Warszawskiego włączają się w akcje na rzecz pomocy społeczności ukraińskiej. Wiadomości są na bieżąco aktualizowane.
maj 10, 2022

Konferencja 4EU+ o współpracy dot. infrastruktury edukacyjnej i badawczej

Konferencja online dotycząca infrastruktury edukacyjnej i badawczej w ramach europejskich sojuszach uniwersyteckich, odbędzie się w dniu 8 czerwca 2022 r.
maj 09, 2022

Posiedzenie Naukowe Wydziału Geologii - 13.05.2022 r.

Zapraszamy na  referat w dniu 13.05.2022 r. pt.: "The Late Pleistocene in the northern Italian Peninsula: Biogeography, climate and environment reconstructions through the fossil small mammals", który wygłosi: dr hab. Claudio Berto
maj 04, 2022

IV Ogólnopolskie Sympozjum Geointerdyscyplinarnych Metod Badawczych (GeoSym2022)

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do udziału w IV Ogólnopolskim Sympozjum Geointerdyscyplinarnych Metod Badawczych (GeoSym2022), którego kolejna edycja odbędzie się we wrześniu w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW, Chęciny, 26 - 29 września 2022 r.
kwiecień 29, 2022

Dofinansowanie na utworzenie nowych akredytowanych laboratoriów badawczych

Wniosek z Wydziału Geologii otrzymał dofinansowanie na utworzenie nowego akredytowanego laboratorium badawczego
HR