Konferencja CAA - Forum GIS UW 2022

baner konferencjaCAA2022

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w konferencji CAA – Forum GIS UW 2022 Interdyscyplinarność – Standardy – Network, która  odbędzie się w Warszawie w dniach 20-22 czerwca 2022 na Wydziale Archeologii UW oraz Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

W tym roku konferencja zostanie wzbogacona o warsztaty.

Celem konferencji jest zgromadzenie naukowców i praktyków w obszarach wielu dziedzin, takich jak archeologia, geografia, biologia i geologia. Chcemy, aby udział tak szerokiego grona specjalistów na konferencji CAA – Forum GIS UW 2022 wzmocnił interdyscyplinarność badań naukowych w archeologii, a także sama konferencja była przyczynkiem do większej integracji w nauce.

Tematem przewodnim konferencji CAA – Forum GIS UW 2022 będą STANDARDY. Będą to nie tylko standardy danych cyfrowych, czy ich tworzenia, ale także standardy w nauczaniu, czy interdyscyplinarnej współpracy pomiędzy różnymi dziedzinami.

Do udziału serdecznie zapraszamy badaczy z całej Polski, na wszystkich szczeblach kariery, jaki i studentów oraz osoby zawodowo zajmujące się zagadnieniami użycia metod cyfrowych zarówno w naukach ścisłych, jak i humanistycznych.

Abstrakty (maksymalnie 300 słów) prosimy nadsyłać do 10 maja 2022 r. poprzez formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie CAA Polska oraz na stronach FB CAA Polska oraz Forum GIS UW

maj 18, 2022

Wykład dr hab. Leonida Shumlyanskyy'ego - 25 maja 2022

Zapraszamy na wykład pt.: "Revealing the secrets of the early evolution of Earth", który wygłosi dr hab. Leonid Shumlyanskyy w dniu 25.05.2022 r.
maj 11, 2022

Solidarni z Ukrainą

Studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Geologii i Uniwersytetu Warszawskiego włączają się w akcje na rzecz pomocy społeczności ukraińskiej. Wiadomości są na bieżąco aktualizowane.
maj 10, 2022

Konferencja 4EU+ o współpracy dot. infrastruktury edukacyjnej i badawczej

Konferencja online dotycząca infrastruktury edukacyjnej i badawczej w ramach europejskich sojuszach uniwersyteckich, odbędzie się w dniu 8 czerwca 2022 r.
maj 09, 2022

Posiedzenie Naukowe Wydziału Geologii - 13.05.2022 r.

Zapraszamy na  referat w dniu 13.05.2022 r. pt.: "The Late Pleistocene in the northern Italian Peninsula: Biogeography, climate and environment reconstructions through the fossil small mammals", który wygłosi: dr hab. Claudio Berto
maj 04, 2022

IV Ogólnopolskie Sympozjum Geointerdyscyplinarnych Metod Badawczych (GeoSym2022)

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do udziału w IV Ogólnopolskim Sympozjum Geointerdyscyplinarnych Metod Badawczych (GeoSym2022), którego kolejna edycja odbędzie się we wrześniu w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW, Chęciny, 26 - 29 września 2022 r.
kwiecień 29, 2022

Dofinansowanie na utworzenie nowych akredytowanych laboratoriów badawczych

Wniosek z Wydziału Geologii otrzymał dofinansowanie na utworzenie nowego akredytowanego laboratorium badawczego
HR