Prof. dr hab. Anna Wysocka

e-mail: Anna.Wysocka@uw.edu.pl
tel. (22) 55-40-445; pok. 1035
Katedra Geologii Basenów Sedymentacyjnych

Moje zainteresowania badawcze dotyczą neogeńskiej sedymentacji utworów okruchowych w środowiskach lądowych i morskich w różnych rejonach świata, od Polski, poprzez Ukrainę, Iran, Egipt, po Wietnam. Na tutoriale zapraszam wszystkich zainteresowanych sedymentologią, zarówno w środowiskach współczesnych jak również kopalnych. Chętnie podejmę się także prowadzenia tutoriali związanych z różnymi procesami geologicznymi. Jestem przychylna temu aby to student proponował interesujący go temat. Na pierwszym spotkaniu ustalam zakres tematu i sposób, w jaki student będzie się przygotowywał do kolejnych spotkań.
W roku akademickim 2017/2018 proponuję tutoriale już od semestru zimowego.