Konferencja “Esri User Conference 2024” – największe wydarzenie świata GIS

Szanowni Państwo,

już 15 lipca rozpoczyna się Esri User Conference 2024 – największe wydarzenie świata GIS. Jak co roku, odbędzie się transmisja sesji plenarnej, podczas której zostaną zaprezentowane inspirujące historie użytkowników, nowości związane z oprogramowaniem oraz przykłady wykorzystania technologii ArcGIS w wielu branżach.

Bezpłatna rejestracja dla pracowników i studentów Wydziału Geologii UW na transmisję sesji plenarnej: REJESTRACJA

W przypadku, gdy posiadają już Państwo konto Esri Events, wystarczy się zalogować. Jeżeli rejestrują się Państwo po raz pierwszy, należy wybrać opcję „Create Your Esri Events Account”.

• Kiedy? Poniedziałek, 15 lipca
  • O której? 17:30 czasu polskiego

Mamy nadzieję, że transmisja na żywo pozwoli Państwu poczuć niesamowitą energię tej konferencji!

Rejestracja na pozostałe warianty: https://www.esri.com/en-us/about/events/uc/registration