Konkurs dla studentów na aplikację mapową

Drodzy Studenci!

Esri Polska z przyjemnością ogłasza konkurs dla studentów na aplikację mapową powstałą przy pomocy narzędzi ArcGIS Online.

Masz pomysł na ciekawe wykorzystanie ogólnodostępnych danych przestrzennych?
A może opracowujesz własne dane i chcesz pochwalić się wynikami swoich prac?
Masz pomysł na aplikację WebGIS, którą chcesz podzielić się z szerszym gronem odbiorców?

Jeżeli lubisz kartograficzne wyzwania, to ten konkurs jest dla Ciebie!

Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs jest otwarty dla wszystkich studentów dowolnej uczelni w Polsce. Każdy uczestnik konkursu otrzyma dostęp do indywidualnego konta ArcGIS Online, w ramach którego będzie mógł wykonać zadanie konkursowe. Więcej informacji znajduje się na stronie konkursowej https://konkurs.esri.pl/

Jak wziąć udział?

1. Zarejestruj się. Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do dnia 28.07.2024 do godziny 23:59.
  2. Aktywuj konto ArcGIS Online. Na adres e-mail otrzymasz link do aktywacji konta.
  3. Wykonaj aplikację. Wykorzystaj swoją kreatywność i umiejętności, by wykonać aplikację WebGIS.
  4. Prześlij swoją aplikację. Po zakończeniu pracy prześlij link do swojej aplikacji na adres konkurs@esri.pl do dnia 31.07.2024 do godziny 23:59.

Nagrody

Autorzy trzech najlepszych aplikacji otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo wybrani autorzy będą mieli możliwość przygotowania artykułu na bloga ArcanaGIS, w którym będą mogli pochwalić się swoją pracą z szerszym gronem odbiorców.

Zasady oceny i wyboru zwycięzców znajdują się w REGULAMINIE KONKURSU

CZAS TRWANIA KONKURSU: 10.06.2024 – 31.07.2024 do godziny 23:59

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie i do odkrywania możliwości, jakie daje technologia GIS. Powodzenia!
W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem: konkurs@esri.pl