Absolwent studiów I stopnia na Wydziale Geologii został Laureatem w Konkursu im. prof. Leszka Starkla

Informujemy, że Laureatem I miejsca w tegorocznym Konkursie im. prof. Leszka Starkla na najlepszą studencką pracę dyplomową z geomorfologii w kategorii prace licencjackie i inżynierskie został Pan inż. Kacper Antkowiak.

Pan inż. Kacper Antkowiak jest absolwentem studiów pierwszego stopnia na kierunku geologia stosowana na Wydziale Geologii UW, obronił pracę inżynierską  pt. „Analiza teksturalna vistuliańskich osadów mineralnych z Józefowa koło Łodzi na podstawie wskaźników uziarnienia” w roku akademickim 2022/2023, pod kierunkiem dr Aleksandry Majeckiej.

Konkurs im. prof. Leszka Starkla organizowany jest corocznie przez Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich (http://sgp.org.pl/)

Serdecznie gratulujemy Laureatowi Konkursu oraz Pani Promotor wyróżnionej pracy dyplomowej.

Źródło: Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich