Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Brave Camp – zimowa edycja 2023

Brave Camp, czyli akademia przedsiębiorczości to inicjatywa skierowana do społeczności akademickiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studenci przez blisko tydzień pracują nad swoimi autorskimi projektami na rozwiązania biznesowe, naukowe czy z zakresu ekonomii społecznej.

Właśnie ruszyły zapisy na zimową edycję!

Uczestnicy podczas wyjazdu biorą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków m.in. biznesowych, marketingowych czy zajmujących się sztuką prezentacji. W czasie zajęć uczą się, w jaki sposób rozwinąć swój pomysł, ale także przedstawić go inwestorom, aby doprowadzić go do finalizacji, tzn. wejścia na rynek. Eksperci przekazują wiedzę oraz wspierają studentów w ich indywidualnej pracy przez cały czas trwania Brave Campu.

Planowane warsztaty:

  • Design Thinking
  • Business Model Canvas
  • Service Design Thinking
  • Storytelling / Autoprezentacja
  • Budowanie cenników i modele finansowe
  • Marketing
  • Sprzedaż
  • Zarządzanie Projektami

Granty o łącznej wartości 12 000 zł!
Ostatniego dnia wyjazdu uczestnicy walczą o grant na rozwój swojego pomysłu! W jaki sposób? Podczas Gali finałowej w Warszawie zaprezentują swój pomysł przed komisją i inwestorami. Twórcy najlepszych projektów zgarną nawet kilka tysięcy złotych na stworzenie prototypu.

Networking?
Poza intensywną pracą i zastrzykiem wiedzy, Brave Camp to także świetna okazja do zabawy, integracji, nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu! Jest to wydarzenie, na które czekają nie tylko studenci, ale także trenerzy i my – zespół Inkubatora. Uczestnicy spędzają czas w otoczeniu przyrody, w oderwaniu od miejskiej codzienności. Jesteśmy w stałym kontakcie z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach i dla których ten tygodniowy obóz był początkiem czegoś wielkiego!

Dla kogo?
W projekcie mogą wziąć udział osoby, które mają pomysł na biznes, projekt naukowy lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie. Nie musisz mieć rozpisanego planu biznesowego ani budżetu – wystarczy pomysł i zapał do jego realizacji.

Kiedy?
12 – 17 lutego 2023 r. – od niedzieli do piątku w przerwie międzysemestralnej.

Gdzie?
Brave Camp odbywa się w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach – to mniej niż 200 km od Warszawy.

Ile będzie to kosztować?
Akademia przedsiębiorczości Brave Camp jest w pełni darmowa dla studentów UW oraz WUM. Zapewniamy zarówno transport, jaki i nocleg oraz wyżywienie. Wystarczy wypełnić formularz i przejść pomyślnie proces rekrutacji. Kolejnym krokiem będzie spakowanie walizki!

W razie pytań…
Zwróć się do nas, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Napisz mail na adres:
hanna.orszagh-szturo@inkubator.uw.edu.pl

Śledź nasze social media, aby dowiedzieć się więcej! Tymczasem…
Zgłoś się już dziś, klikając w link.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 18 stycznia 2023!

Partnerem wydarzenia Brave Camp jest Pfizer Polska. Projekt realizowany jest ze środków grantu edukacyjnego Pfizer Polska.