Dofinansowanie zagranicznej mobilności studentek i studentów UW

Został ogłoszony konkurs IDUB (IV.2.3. Mobilność Studentów – mobilność, konkurs 2) na dofinansowanie zagranicznej mobilności studentek i studentów UW, w ramach którego można starać się o dofinansowanie nawet do 50.000 PLN dla projektów w zakresie:

• zdobycia wiedzy i nowych umiejętności niezbędnych do podniesienia jakości prowadzonych badań i przygotowywanych prac dyplomowych;
  • przeprowadzenia badań lub analiz bezpośrednio związanych z tematyką przygotowywanej pracy dyplomowej lub projektu przygotowywanego na potrzeby rekrutacji do szkoły doktorskiej lub konkursu grantowego.

Wnioski będą przyjmowane od dnia 18 marca do dnia 21 kwietnia 2024 r.

Każdy wniosek musi być sporządzony pod opieką nauczyciela akademickiego zatrudnionego w jednostce, w której studiuje student.

Harmonogram:

• ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Data ogłoszenia konkursu: 08.03.2024
  • Rozpoczęcie naboru wniosków: 18.03.2024
  • Zakończenie naboru wniosków: 21.04.2024 r.
  • Wnioskodawca: studenci i studentki UW
  • Sposób składania wniosków: wyłącznie elektronicznie na adres stud.idub@uw.edu.pl z tytułem „Mobilność studentów”

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu pod linkiem https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/dzialania/iv-2-3/mobilnosc-2/2-3/mobilnosc-2/