Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na IV Ogólnopolskie Sympozjum Geointerdyscyplinarnych Metod Badawczych (GeoSym2022), które odbędzie się w dniach 26-29 września 2022 r. w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.

Bieżąca edycja GeoSym2022 organizowana jest przez Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej oraz Instytut Nauk o Ziemi i Środowisku Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Ideą Sympozjum jest zgromadzenie naukowców oraz przedsiębiorców zajmujących się naukami o Ziemi oraz inżynierią lądową w ramach różnych dziedzin oraz wymiana doświadczeń i spostrzeżeń w duchu geointerdyscyplinarności.

Szczegółowe informacje na stronie: http://geosym.geo.uw.edu.pl

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: geosympozjum@uw.edu.pl