Konferencja CAA – Forum GIS UW 2022

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w konferencji CAA – Forum GIS UW 2022 Interdyscyplinarność – Standardy – Network, która  odbędzie się w Warszawie w dniach 20-22 czerwca 2022 na Wydziale Archeologii UW oraz Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

W tym roku konferencja zostanie wzbogacona o warsztaty.

Celem konferencji jest zgromadzenie naukowców i praktyków w obszarach wielu dziedzin, takich jak archeologia, geografia, biologia i geologia. Chcemy, aby udział tak szerokiego grona specjalistów na konferencji CAA – Forum GIS UW 2022 wzmocnił interdyscyplinarność badań naukowych w archeologii, a także sama konferencja była przyczynkiem do większej integracji w nauce.

Tematem przewodnim konferencji CAA – Forum GIS UW 2022 będą STANDARDY. Będą to nie tylko standardy danych cyfrowych, czy ich tworzenia, ale także standardy w nauczaniu, czy interdyscyplinarnej współpracy pomiędzy różnymi dziedzinami.

Do udziału serdecznie zapraszamy badaczy z całej Polski, na wszystkich szczeblach kariery, jaki i studentów oraz osoby zawodowo zajmujące się zagadnieniami użycia metod cyfrowych zarówno w naukach ścisłych, jak i humanistycznych.

Abstrakty (maksymalnie 300 słów) prosimy nadsyłać do 10 maja 2022 r. poprzez formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie CAA Polska oraz na stronach FB CAA Polska oraz Forum GIS UW