Obrona rozprawy doktorskiej mgr. Macieja Kałaski

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Macieja Kałaskia odbędzie się w dniu 25 marca 2022 r. o godz. 13:00 w sali 1012 w trybie stacjonarnym w gmachu Wydziału Geologii UW przy ul. Żwirki i Wigury 93.

Tytuł pracy:
Mineralogiczno – petrograficzna charakterystyka oraz badania proweniencji wybranych wyrobów i surowców mineralnych wykorzystywanych w okresie Horyzontu Środkowego w rejonie Huarmey (Peru)

Promotor:

• prof. dr hab. Bogusław Bagiński
  • dr hab. Miłosz Giersz

Recenzenci:

• dr hab. Piotr Gunia, prof. UWr (Uniwersytet Wrocławski)
  • prof. dr hab. inż. Marek Michalik (Uniwersytet Jagielloński)
  • dr hab. Jarosław Źrałka, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński)

Rozprawa oraz recenzje dostępne są pod adresem:

Wszystkie osoby biorące udział w publicznej obronie rozprawy doktorskiej zobowiązane są do przestrzegania wymogów higieniczno-sanitarnych wynikających z obowiązujących przepisów prawa oraz zaleceń i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z zagrożeniem wirusem SARS-CoV-2.

[ZAWIADOMIENIE O OBRONIE (PL)]

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny
Nauki o Ziemi i Środowisku
dr hab. Marcin Szymanek, prof. ucz.