Program wizyt badawczych dla studentów i doktorantów z Ukrainy

„Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw” to inicjatywa Uniwersytetu Warszawskiego skierowana do studentów i doktorantów z uczelni ukraińskich. Program rozpocznie się 19 kwietnia.

Program jest skierowany do studentów oraz doktorantów z Ukrainy, którzy przekroczyli granicę Polski po 24 lutego 2022 roku i kształcili się na uczelniach ukraińskich w roku akademickim 2021/2022. Będzie realizowany w obecnym i przyszłym roku akademickim. Warunkiem uczestnictwa jest zobowiązanie do podjęcia badań naukowych na UW, w dowolnej z dziedzin prowadzonych na uczelni. Dofinansowanie będzie pochodzić z programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB).

Żródło oraz więcej informacji na stronie UW: https://www.uw.edu.pl/program-wizyt-badawczych-dla-studentow-i-doktorantow-z-ukrainy/