Warsztaty z technik uczenia maszynowego dla studentów i pracowników UW

W dniach 18, 19 oraz 26 listopada na Wydziale Fizyki UW odbędą się kolejne Warsztaty z technik uczenia maszynowego dla studentów i pracowników Uniwersytetu. Warsztaty są organizowane przez Centrum Uczenia Maszynowego. Centrum zostało powołane do życia w ramach programu IDUB. Warsztaty są skierowane do osób które pragną zapoznać się z podstawami uczenia maszynowego. Na chwilę obecną Warsztaty są planowane w formie stacjonarnej, a limit uczestników wynosi 50 osób. Zapraszamy do zapoznania się z programem Warsztatów na stronie Warsztatów. Ta sesja warsztatów będzie prowadzona w języku polskim, za wyjątkiem zdalnego wykładu o zastosowaniu programu Mathematica w uczeniu maszynowym, prowadzonego po angielsku. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację przez formularz dostępny na stronie Warsztatów.

Workshop on machine learning techniques for students and employees of the University of Warsaw

A next session of a Workshop on machine learning techniques for students and University employees will be held on November 18, 19 and 26 at the Faculty of Physics. The Workshop is organized by the Machine Learning Center. The Center was established as part of the IDUB program. This edition of the Workshop is aimed at people who want to learn the basics of machine learning. At the moment, the Workshops are planned in a stationary form, and the limit of participants is 50 persons. The Workshop program can be found at the Workshop website. This session will be held in polish, except for a remote lecture on Machine Learning in Mathematica on November, 19, which will be given in English. If you are interested in participating, please register using the form available on the Workshop website.