Webinar “Za syrenami – relacja z pierwszej ręki z życia ratownika medycznego Janka Świtały”

Studenci Dla Zdrowia oraz Wampiraida – projekty Niezależnego Zrzeszenia Studentów zapraszają na webinar “Za syrenami – relacja z pierwszej ręki z życia ratownika medycznego Janka Świtały”.

Studenci Dla Zdrowia” to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego.

Wampiriada” natomiast, to charytatywny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów promujący bezinteresowne pomaganie innym poprzez oddawanie krwi oraz szerzenie idei ratowania życia. Głównym celem projektu jest uświadamianie, jak wiele można zrobić dla drugiej osoby poprzez oddanie krwi czy szpiku.

Janek Świtała to ratownik medyczny, który dzieli się swoją pracą w internecie. Na jego profilu znajdziecie zarówno backstage pracy ratownika medycznego, jak i sposoby, aby uniknąć wizyty na SOR-ze. Relację z codziennej pracy są pozbawione zbędnej otoczki, tematy tabu nie występują, a dominują tam prawdziwe historie.
Sami sprawdźcie, co kryje jego profil.
Podczas webinaru 17 maja dowiecie się:

• Jak w rzeczywistości wygląda praca ratownika medycznego?
  • Jak przebiega „typowy dzień” pracy w karetce (o ile taki istnieje)?
  • Jakie są najczęstsze powody dzwonienia pod numer 999?
  • Co robić, by samemu nie wylądować na SOR-ze?

Webinar odbędzie się 17 maja o godzinie 19:00 poprzez transmisję Facebook Live.
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/z6i3010V

Zapraszamy!