Wnioski z Wydziału Geologii otrzymały dofinansowanie w konkursach IDUB

Na stronie IDUB pojawiły się wyniki konkursów na rozwój i utrzymanie infrastruktury badawczej UW, rozszerzenie zakresu usług akredytowanych funkcjonującego laboratorium akredytowanego, a także utrzymania istniejących laboratoriów akredytowanych, w których uczestniczył również Wydział Geologii.

W konkursie:

• I.4.1. Wzmocnienie potencjału Core Facility na Kampusie Ochota – rozszerzenie zakresu usług akredytowanych funkcjonującego laboratorium akredytowanego – wniosek z Wydziału Geologii pt. “Środowiskowe Laboratorium Niskotemperaturowej Skaningowej Mikroskopii Elektronowej Cryo-SEM (rozszerzenie działalności akredytowanej o badania jakościowe pierwiastków w mikrobszarze techniką SEM-EDS)” otrzymał dofinansowanie w kwocie 10 000,00 zł.
    Więcej informacji na stronie IDUB https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/dzialania/i-4-1/nowe-uslugi/#results

Ponadto w ramach realizacji Zadania 1. Utrzymanie istniejących laboratoriów akredytowanych Uniwersytetu Warszawskiego – edycja 2023 w ramach działania I.4.1 „Zwiększenie potencjału Core-Facility na Kampusie Ochota” w Programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” – dofinansowanie otrzymały:

• wniosek z Środowiskowego Laboratorium Niskotemperaturowej Skaningowej Mikroskopii Elektronowej Cryo-SEM (LB4) otrzymał dofinansowanie w kwocie 13 664,00 zł;
  • wniosek z Laboratorium Badań Wytrzymałościowych Skał (LB8) otrzymał dofinansowanie w kwocie 15 175,00 zł.

Gratulujemy !!!