Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Katedra Geochemii, Mineralogii i Petrologii

KierownikPracownicy naukowiPracownicy badawczo-techniczni i techniczniDoktoranciWolontariatPracownicy emerytowaniSekretariat WG3

prof. dr hab. Bogusław Bagiński
e-mail: B.Baginski1@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 320
pok. 2061

prof. dr hab. Bogusław Bagiński
e-mail: B.Baginski1@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 320
pok. 2061

dr Justyna Domańska-Siuda
e-mail: j.domanska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 302
pok. 2021

dr Grzegorz Gil
e-mail: g.gil2@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 055
pok. 2117

dr hab. Sławomir Ilnicki, prof. ucz.
e-mail: slawomir.ilnicki@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 301
pok. 2113

dr Agnieszka Marcinowska
e-mail: amarcinowska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 326
pok. 2087

dr Witold Matyszczak
e-mail: witold.matyszczak@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 333
pok. 2089

prof. dr hab. Jan Parafiniuk
e-mail: j.parafiniuk@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 307
pok. 2053

dr Agnieszka Rożek
e-mail: a.rozek@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 309
pok. 2049

dr Rafał Siuda
e-mail: siuda@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 308
pok. 2093

dr inż. Mirosław Słowakiewicz
e-mail: m.slowakiewicz@uw.edu.pl
pok. 2107

dr Marcin Stachowicz
e-mail: marcin.stachowicz@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 303
pok. 2095

dr Maciej Kałaska (starszy specjalista badawczo-techniczny)
e-mail: mkalaska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 345
pok. 2097

mgr Krzysztof Ziemiński (specjalista inżynieryjno-techniczny)
e-mail: k.zieminski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 330
pok. 2084

mgr Kinga Bembenek
e-mail: kinga.bembenek@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 425
pok. 2035

mgr inż. Justyna Cader
e-mail: j.cader@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 328
pok. 2083

mgr Karolina Drąg
e-mail: k.drag@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. 2082

mgr Anna Grabarczyk
e-mail: anna.grabarczyk@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 304
pok. 2105

mgr Anna Macioch
e-mail: anna.macioch@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. 2104

mgr Krzysztof Maliszewski
e-mail: –
tel. (+48 22) 55 40 328
pok. 2037

mgr Filip Owczarek
e-mail: filip.owczarek@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 414
pok. 2031

mgr Michał Surowski
e-mail: michal.surowski@uw.edu.pl
tele. (+48 22) 55 40 326
pok. 2085

mgr Marcin Syczewski
e-mail: marcinsyczewski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 414
pok. 2031

mgr Agata Trojan
e-mail: a.majewska@twarda.pan.pl
tel. –
pok. 2033

prof. Raymond Macdonald
e-mail: r.macdonald@lancaster.ac.uk
tel. (+48 22) 55 40 337
pok. 2047

dr hab. Andrzej Barczuk, prof. UW (profesor UW emerytowany)

prof. dr hab. Andrzej Kozłowski (profesor emerytowany)
e-mail: a.j.kozlowski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 306
pok. 2073

Sekretariat WG3:

e-mail: sekretariatwg3@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 300; (+48 22) 55 40 305
fax (+48 22) 55 40 001
pok. 2076

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00