Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Katedra Geologii Basenów Sedymentacyjnych

 
KierownikPracownicy naukowiPracownicy badawczo-techniczni i techniczniDoktoranciPracownicy emerytowaniIn memoriamSekretariat WG2

dr hab. Danuta Olszewska-Nejbert, prof. ucz.
e-mail: don@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 436
pok. 1031

dr hab. Marcin Barski
e-mail: Marcin.Barski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 490
pok. 1021

dr hab. Maciej Bąbel, prof. ucz.
e-mail: m.babel@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 495
pok. 1023

dr Małgorzata Bieńkowska-Wasiluk
e-mail: m.wasiluk@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 426
pok. 1024

dr hab. Ewa Głowniak
e-mail: eglownia@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 429
pok. 1030

dr Marcin Górka
e-mail: magurka@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 440
pok. 1036

dr Małgorzata Kozłowska
e-mail: mmkozlowska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 494
pok. 1022

dr hab. Paulina Leonowicz
e-mail: Paulina.leonowicz@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 433
pok. 1028

dr Maciej Łoziński
e-mail: maciej.lozinski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 499
pok. 1020

dr hab. Danuta Olszewska-Nejbert, prof. ucz.
e-mail: don@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 436
pok. 1031

dr Tomasz Segit
e-mail: t.segit@uw.edu.pl
tel. –
pok. 1029

prof. dr hab. Anna Wysocka
e-mail: Anna.Wysocka@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 445
pok. 1035

Liubov Figura (starszy specjalista badawczo-techniczny)
e-mail: l.figura@uw.edu.pl
tel. –
pok. 1009

mgr inż. Anna Filipek (starszy technik – zatrudnienie w projekcie)
e-mail: anna_filipek@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 602
pok. 1026

mgr Cezary Łukawski (specjalista)
e-mail: c.lukawski@uw.edu.pl
tel. –
pok. 1019

mgr Radosław Staniszewski (starszy technik – zatrudnienie w projekcie)
e-mail: r.staniszewski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 412
pok. 1034

mgr inż. Anna Filipek
e-mail: anna_filipek@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 602
pok. 1026

mgr inż. Adrian Jarzyna
e-mail: a.jarzyna@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. 1032

mgr Jakub Kotowski
e-mail: j.kotowski@uw.edu.pl
tel. –
pok. 1060

mgr Radosław Staniszewski
e-mail: r.staniszewski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 412
pok. 1034

mgr Arleta Suchocka
e-mail: –
tel. (+48 22) 55 40 412
pok. 1034

mgr inż. Sara Wróblewska
e-mail: sara.wroblewska@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 467
pok. 1038

mgr Dorota Żmudzin
e-mail: –
tel. (+48 22) 55 40 412
pok. 1034

prof. dr hab. Bronisław A. Matyja
e-mail: Matyja@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 409
pok. 1027

prof. dr hab. Andrzej Wierzbowski
e-mail: Andrzej.Wierzbowski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 420
pok. 1025

Sekretariat WG2:

e-mail: sekretariatwg2@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 400
fax (+48 22) 55 40 001
pok. 1075

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00