Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Katedra Geologii Inżynierskiej i Geomechaniki

KierownikPracownicy naukowiPracownik badawczo-technicznyDoktoranciPracownicy emerytowaniSekretariat WG1

dr hab. Paweł Dobak, prof. ucz.
e-mail: P.Dobak@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 514
pok. P097

dr Alicja Bobrowska
e-mail: a.bobrowska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 515
pok. P116

dr hab. Paweł Dobak, prof. ucz.
e-mail: P.Dobak@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 514
pok. P097

dr hab. Andrzej Domonik
e-mail: andrzejd@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 544
pok. P114

dr Artur Dziedzic
e-mail: artur.dziedzic@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 542
pok. P112

mgr Waldemar Granacki
e-mail: w.granacki@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 525
pok. P098

dr Dorota Izdebska-Mucha
e-mail: dizdebsk@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 546
pok. P082

dr inż. Kamil Kiełbasiński
e-mail: k.kielbasinski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 525
pok. P098

dr Dominik Łukasiak
e-mail: dominik.lukasiak@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 512
pok. P118

dr hab. Paweł Łukaszewski
e-mail: pawel.lukaszewski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 528
pok. P120

prof. dr hab. Jerzy Małecki
e-mail: Jerzy.Malecki@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 604
pok. P063

dr hab. Tomasz Szczepański
e-mail: Tomasz.Szczepanski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 513
pok. P086
tel. (+48 22) 55 40 575
pok. S099

dr hab. Piotr Zawrzykraj
e-mail: Piotr.Zawrzykraj@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 559
pok. P101

mgr Katarzyna Gendek
e-mail: k.gendek@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. 1110

mgr inż Ewa Jagoda
e-mail: ep.jagoda@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 541
pok. P117

mgr Krzysztof Nielepkowicz
e-mail: k_nielepkowicz@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. P085

mgr Piotr Stajszczak
e-mail: piotr.stajszczak@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. P085

mgr Przemysław Wilczyński
e-mail: przemyslaw.wilczynski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 541
pok. P115

prof. dr hab. Barbara Grabowszka-Olszewska
e-mail: –
tel. (+48 22) 55 40 501
pok. P087

prof. dr hab. Ryszard Kaczyński
e-mail: r.r.kaczynski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 502
pok. P113

prof. dr hab. Elżbieta Myślińska
e-mail: e.myslinska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 509
pok. P123

prof. dr hab. inż. Joanna Pinińska
e-mail: joanna.pininska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 510
pok. P121

Sekretariat WG1:

e-mail: sekretariatwg1@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 500
fax: (+48 22) 55 40 001
pok. P075

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00