Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Katedra Hydrogeologii i Geofizyki

KierownikPracownicy naukowiPracownicy badawczo-techniczny i technczniDoktoranciPracownicy emerytowaniSekretariat WG1

prof. dr hab. Ewa Krogulec
e-mail: Ewa.Krogulec@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 526
pok. P029

dr hab. inż. Dariusz Dobrzyński, prof. ucz.
e-mail: d.r.dobrzynski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 522
pok. P035

dr Tomasz Gruszczyński
e-mail: tgruszcz@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 567
pok. P062

dr hab. Włodzimierz Humnicki
e-mail: w.humnicki@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 523
pok. P039

dr hab. Sebastian Kowalczyk, prof. ucz.
e-mail: s.kowalczyk@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 532
pok. 1114

prof. dr hab. Ewa Krogulec
e-mail: Ewa.Krogulec@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 526
pok.: P029

dr hab. Radosław Mieszkowski
e-mail: r.mieszkowski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 531
pok.: P080

dr hab. Dorota Porowska, prof. ucz.
e-mail: dorotap@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 545
pok. P025

dr Katarzyna Sawicka
e-mail: Sawicka@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 533
pok. P023

dr hab. Marzena Szostakiewicz-Hołownia
e-mail: Marzena.Szostakiewicz@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 573
pok. P030

dr Joanna Trzeciak
e-mail: j.trzeciak2@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 030
pok. P046

dr Sebastian Zabłocki
e-mail: s.zablocki@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 548
pok. P033

dr Daniel Zaszewski
e-mail: danielzaszewski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 503
pok. P047

dr Marcin Stępień (starszy specjalista badawczo-techniczny)
e-mail: Marcin.Stepien@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 563
pok. P051

mgr Anna Wojdalska (główny specjalista badawczo-techniczny)
e-mail: a.b.wojdalska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 027
pok. P013

mgr Magdalena Gańko
e-mail: magdalena.ganko@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 508
pok. P027

mgr Marcin Gołębiewiski
e-mail: marcin.golebiewski@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. P021

mgr Konrad Opęchowski
e-mail: k.opechowski@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. P021

mgr inż. Michał Pisz
e-mail: michal.pisz@uw.edu.pl
tel. –
pok. P074

mgr Danuta Zadrożna
e-mail: d.zadrozna@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. P021

dr Franciszek Knyszyński
e-mail: knyszyn@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 524
pok. P037

dr hab. Tadeusz Krynicki
e-mail: –
tel. (+48 22) 55 40 530
pok. P074

prof. dr hab. Aleksandra Macioszczyk
e-mail: –
tel. (+48 22) 55 40 505
pok.: P053

prof. dr hab. Stanisław Matysiak
e-mail: s.j.matysiak@uw.edu.pl
tel.: (+48 22) 55 40 507
pokój: P078

prof. dr hab. Andrzej Tatur
e-mail: a.tatur@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 611
pok. P061

Sekretariat WG1:

e-mail: sekretariatwg1@uw.edu.pl
tel.: (+48 22) 55 40 500
fax: (+48 22) 55 40 001
pokój: P075

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00