Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Katedra Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych

KierownikPracownicy naukowiPracownik badawczo-technicznyDoktoranciPracownicy emerytowaniSekretariat WG1

dr hab. Beata Łuczak-Wilamowska
e-mail: B.LuczakW@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 606
pok. 1154

dr hab. Grzegorz Barczyk
e-mail: gb59@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 521
pok. P060

dr Anna Bąkowska
e-mail: anna.bakowska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 536
pok. P100

mgr Krzysztof Cabalski
e-mail: Krzysztof.Cabalski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 608
pok. 1159

dr hab. Ewa Falkowska, prof. ucz.
e-mail: Ewa.Falkowska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 605
pok. P057

dr inż. Agnieszka Kałmykow-Piwińska
e-mail: a.kalmykow-piwinska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 603
pok. 1160

dr hab. Beata Łuczak-Wilamowska
e-mail: B.LuczakW@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 606
pok. 1154

dr hab. Paweł Rydelek
e-mail: Pawel.Rydelek@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 617
pok. 1158

dr Agnieszka Wasiłowska
e-mail: al.wasilowska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 601
pok. 1168

mgr Michał Radzikowski (starszy specjalista badawczo-techniczny)
e-mail: Michal.Radzikowski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 610
pok. 1159

mgr Kamil Michalik
e-mail: kamil.michalik@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 603
pok. 1160

prof. dr hab. Wiesław Barczyk
e-mail: –
tel. (+48 22) 55 40 602
pok. 1031

dr Ewa Pilichowska-Kazimierska
e-mail: Ewa.Kazimierska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 607
pok. 1152

Sekretariat WG1:

e-mail: sekretariatwg1@uw.edu.pl
tel.: (+48 22) 55 40 500
fax: (+48 22) 55 40 001
pokój: P075

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00