Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zdążyć przed suszą – konkurs

Konkurs “Zdążyć przed suszą” powstał z inicjatywy zespołu rektorskiego ds. ekologii oraz kryzysu klimatycznego, w ramach realizacji celów “Agendy na rzecz klimatu i zrównoważonego rozwoju

Celem konkursu jest wyłonienie i promocja autorów najlepszych prac dyplomowych, które w sposób teoretyczny lub praktyczny (także projektowy) odnoszą się do rozwiązań problemu suszy, związanej z postępującymi zmianami klimatu w warunkach lokalnych lub globalnych. W zakres możliwych rozwiązań wchodzą m.in. rozwiązania techniczne, (bio)technologiczne i prawne, programy edukacji publicznej lub szkolnej, projekty działań promocyjnych, innowacji w systemach zarządzania instytucjami lub przedsiębiorstwami itp.

Uczestnikami konkursu mogą być studenci i absolwenci wszystkich kierunków studiów pierwszego lub drugiego stopnia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych oraz jednolitych magisterskich, prowadzonych na Uniwersytecie Warszawskim.


Harmonogram:

  • ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Data ogłoszenia konkursu: 31.01.2022
  • Rozpoczęcie naboru wniosków: 01.06.2022
  • Zakończenie naboru wniosków: 30.09.2022 r., godz. 16:00
  • Ogłoszenie wyników konkursu: do 30.12.2022

  Pula nagród: 9 000 zł  

Dodatkowych informacji udziela: Małgorzata Podstawa,
m.podstawa@uw.edu.pl, tel. 22 55 22 057

Szczegóły, formularz udziału i regulamin konkursu znajdują się na:
https://www.uw.edu.pl/uniwersytet/uw-dla-klimatu/
https://bid.uw.edu.pl/zdazyc-przed-susza-konkurs/