„Życie na krawędzi – tektonika płyt litosfery” – wykład popularnonaukowy, 21.11.2023

Serdecznie zapraszamy na popularnonaukowy wykład pt. „Podróż do wnętrza Ziemi”, który wygłosi dr hab. Marcin Barski, prof. ucz. (Wydział Geologii UW).

Czy układ kontynentów jaki obserwujemy współcześnie był taki sam w przeszłości geologicznej naszej planety? Czy Ameryka oddala się od Europy? Odpowiedzi na te i inne pytania są na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy na drugi wykład z cyklu organizowanego w ramach projektu „Wirtualne Muzeum Geologiczne – nowatorska forma popularyzacji nauki” dofinansowanego z programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki II” Ministra Edukacji i Nauki.

Wykład odbędzie się 21 listopada 2023 r. o godz. 11:00-12:00 w formie hybrydowej: stacjonarnie na Wydziale Geologii UW (ul. Żwirki i Wigury 93; sala wykładowa 1012) oraz on-line poprzez transmisję na wydziałowym kanale YouTube;
LINK https://youtube.com/live/1_aQyBCGecU?feature=share

Do udziału w wykładzie zapraszamy grupy zorganizowane (np. klasy szkolne) oraz indywidualnych uczestników. Z uwagi na pojemność sali wykładowej, liczba uczestników, którzy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu w formie stacjonarnej, jest ograniczona do 120 osób (o uczestnictwie w wydarzeniu decyduje pierwszeństwo zgłoszeń).

Chęć zgłoszenia udziału w wykładzie w formie stacjonarnej prosimy przesyłać na adres: niechwedowicz.m@uw.edu.pl, lub telefonicznie (+48 22 55 40 025).

Osoby ze szczególnymi potrzebami, a w szczególności te pragnące stacjonarnie wziąć udział w wykładzie, proszone są o uprzedni kontakt telefoniczny (+48 22 55 40 025) bądź mailowy (niechwedowicz.m@uw.edu.pl) w celu określenia zakresu i sposobu udzielenia oczekiwanej pomocy.