Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Rekrutacja na studia II stopnia od semestru letniego 2022/2023, na kierunku: geologia stosowana

Szanowni Państwo,
wszystkich chętnych kandydatów zapraszamy na stacjonarne studia II-go stopnia na kierunku geologia stosowana (studia magisterskie).

Rekrutacja na semestr letni na rok akademicki 2022/2023

Zapisy na studia w systemie IRK na stronie:
https://irk.uw.edu.pl/pl/offer/PELNE2022L/programme/S2-GES-L/?from=field:P_GES
są otwarte w terminie od 4 stycznia 2023 r. do 2 lutego 2023 r. (do godz. 23:59).

O przyjęcie na studia drugiego stopnia mogą ubiegać się osoby posiadające tytuł licencjata, magistra, inżyniera lub równorzędny. Kandydat jest kwalifikowany:
– na podstawie wyników osiągniętych w czasie dotychczasowych studiów.

Każdy kandydat zobowiązany jest wyliczyć punkty rekrutacyjne wg. wzoru wskazanego w zasadach rekrutacji na ten kierunek. Osoby zainteresowane mogą pobrać przykładową tabelę (w formacie excel) do wykonania obliczeń punktów rekrutacyjnych. (Tabela – plik exel) >>>

Wypełniona i podpisana tabela (patrz plik) z punktami rekrutacyjnymi oraz wypis ocen ze studiów z informacją o wymiarze godzinowym zajęć, musi być zamieszczona na indywidualnym koncie kandydata w systemie IRK (do 02.02.2023 r. do godz. 23:59).

Więcej informacji na temat kierunku studiów II-go stopnia geologia stosowana na stronie: https://geo.uw.edu.pl/kandydat/kierunek-geologia-stosowana-ges-studia-magisterskie/

Kontakt do: Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej.