Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Katedra Geologii Klimatycznej

 
KierownikPracownicy naukowiPracownik badawczo-technicznyDoktoranciPracownicy emerytowaniSekretariat WG2

dr hab. Jan Dzierżek, prof. ucz.
e-mail: j.dzierzek@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 428
pok. 1112

dr hab. Krzysztof Bińka
e-mail: k.binka@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 427
pok. 3027

dr Łukasz Bujak
e-mail: l.bujak3@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 402
pok. 1116

mgr Monika Czajkowska
e-mail: m.wasaznik@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 4937
pok. 1097

dr hab. Jan Dzierżek, prof. ucz.
e-mail: j.dzierzek@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 428
pok. 1112

dr Aleksandra Majecka
e-mail: a.majecka@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 430
pok. 1113

dr hab. Marcin Szymanek, prof. ucz.
e-mail: m.szymanek@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 497
pok. 1117

prof. dr hab. Barbara Woronko
e-mail: bworonko@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 423
pok. 1118

mgr Robert Janiszewski (specjalista badawczo-techniczny)
e-mail: r.janiszewski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 461
pok. 1100

mgr Monika Czajkowska
e-mail: m.wasaznik@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 493
pok. 1097

mgr Anna Tołoczko-Pasek
e-mail: atoloczko@student.uw.edu.pl
tel. –
pok. 1102

dr hab. Krzysztof Grzybowski, prof. ucz.
e-mail: –
tel. –
pok. 1116

prof. dr hab. Leszek Lindner
e-mail: l.lindner@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 405
pok. 1109

prof. dr hab. Leszek Marks
e-mail: leszek.marks@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 407
pok. 1120

Sekretariat WG2:

e-mail: sekretariatwg2@uw.edu.pl
tel.: (+48 22) 55 40 400
fax: (+48 22) 55 40 001
pokój: 1075

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00