Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Katedra Geologii Złożowej i Gospodarczej

KierownikPracownicy naukowiPracownicy inżynieryjno-techniczniDoktoranciPracownicy emerytowaniSekretariat WG3

prof. dr hab. Krzysztof Szamałek
e-mail: Krzysztof.Szamalek@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 442
pok. 2033

dr Anna Czarnecka-Skwarek
e-mail: a.czarnecka6@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 338
pok. 2017

dr Krzysztof Czuryłowicz
e-mail: kczurylowicz@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 326
pok. 2051

dr hab. Katarzyna Delura
e-mail: k.delura@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 491
pok. 2039

prof. dr hab. Paweł Karnkowski
e-mail: Karnkowski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 403
pok.: 2023

dr Krzysztof Nejbert
e-mail: knejbert@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 435
pok. 2027

dr Anna Poszytek
e-mail: anna.poszytek@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 311
pok. 2028

prof. dr hab. Krzysztof Szamałek
e-mail: Krzysztof.Szamalek@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 442
pok. 2037

dr hab. Jan Wierchowiec, prof. ucz.
e-mail: Jan.Wierchowiec@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 444
pok. 2041

mgr Michał Pilaszkiewicz (specjalista inżynieryjno-techniczny)
e-mail: m.pilaszkiewicz@uw.edu.pl
tel. –
nr pok. –

Justyna Truszkowska (specjalista inżynieryjno-techniczny)
e-mail: justyna.widenska@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 465
pok. 2030

mgr inż. Tomasz Bieńko
e-mail: tomasz.bienko@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 483
pok. 2086

mgr Kacper Maruszczak
e-mail: –
tel.. –
pok.: 2119

mgr inż. Alicja Pietrzela
e-mail: a.pietrzela@student.uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 483
pok. 2086

dr hab. Ryszard Sałaciński
e-mail: Ryszard.Salacinski@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 414
pok. 2031

prof. dr hab. Stanisław Speczik
e-mail: s.speczik@uw.edu.pl
tel. (+48 22) 55 40 416
pok. 2036

Sekretariat WG3:

e-mail: sekretariatwg3@uw.edu.pl
tel.: (+48 22) 55 40 300; (+48 22) 55 40 305
fax: (+48 22) 55 40 001
pokój: 2076

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek godz. 8.00 – 16.00